Main Registration

Login

Welcome Guest | RSSThursday, 2018-10-18, 1:35 PM
Menu du site

Section categories
My articles [25]

Tag Board

Our poll
sitenin orani nasil
Total of answers: 12

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Publisher
Main » Articles » My articles

Ahmet Türk'e saldırı iki ay önce Emniyet'e bildirilmiş
 

Ahmet Türk'e saldırı iki ay önce Emniyet'e bildirilmiş

ANF
13:37 / 16 Mart 2012
Amed - DTK Eş Genel Başkanı ve Mardin Milletvekili Ahmet Türk'e yönelik 12 Nisan 2010 tarihinde yapılan saldırının öncesinde en az iki kez Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ihbar edildiği, Muhabere Sistemleri İşletme Büro Amirliği tarafından da gerekli yetkililere iletildiği ortaya çıktı.

Kendilerine Kızıl Hckerler (Red-hack) adını veren bir grup hacker, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün bazı birimlerinin sitelerini çökerterek burdaki bilgileri internet üzerinden yayınladı.

Yayınlanan belgelerde, 12 Nisan 2010 tarihinde Samsun'da İsmail Çelik'in yumruklu saldırısına uğrayan DTK Eş Genel Başkanı ve Mardin Milletvekili Ahmet Türk'e suikast olacağının aylar öncesinden polise ihbar edildiği ortaya çıktı.

Yapılan iki ihbarın resmi dökümü şöyle:

İsim: SAMSUNLU MUHBİR F14-7

Konu: Ahmet Türk'e suikast

Tarih: 05.02.2010

IP: 88.234.54.35

Mesaj: Size daha evvelde birçok defa bildirdiğim gibi çok yakın bir zamanda DTP'li Ahmet Türk'e bilgilerini defalarca ilettiğim ülkücü İsmail Çelik tarafından kaos yaratmak maksadıyla suikast düzenlenecektir. Gerekli önlemlerin alınması hususunu saygılarımla arz ederim.

Isim: HAKAN MELEK

Konu: İHBAR

Email: glku2047@hotmail.com

IP: 78.169.182.255

Size yakın zamanda Türkiye’yi karıştıracak önemli bir suikastı ihbar ediyorum. Bu ihbarı ciddiye alın ve ismini vereceğim şahısları araştırın. Araştırdığınızda anlattıklarımın doğru olduğunu sizde göreceksiniz. Mamak Kayaş'ta takılan Fahri isimli şahıs DTP genel başkanı Ahmet Türk'ü 8 Kasım ile 10 Kasım arasında öldürmeyi planlıyor. Fahri, Kürt açılımı nedeniyle Tayyip Erdoğan’a çok kızıyor ve Ahmet Türk'ü öldürmeye yemin etmiş. Gözü kara 32 yaşlarında ülkücü bıyık bırakmış birisi. Gerçekte İşçi Partili. Doğu Perinçek hayranı. Bu suikastı mutlaka yapacağım diyor. Ben kendim bunu Fahri'nin ağzından bizzat duydum. Fahri mahallede Fırat olarakta bilinir. Fahriye bu konuda Muhittin isimli şahıs yardımcı olacak. Muhittin 5378500244 numaralı telefonu kullanıyor. Bu adamlara çok dikkat edin. Sizi uyarıyorum. Türkiye'nin karıştırılmasını ve huzurun bozulmasını istemiyorum.”
Category: My articles | Added by: volongoto (2012-03-16)
Views: 455 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Search

Site friends
 • bedava site yapimi

 • AGAHI
  Newroz Piroz Bè
  Tavsançali.ucoz.com
  Panoya Agahi
  Céjna Qurbanè Piroz Bé  Tavsançali.ucoz.com
  Copyright MyCorp © 2018